Vandentiekio įrengimas

Vandentiekio įrengimas

Atliekame visus vidaus vandentiekio įrengimo ir vidaus kanalizacijos įrengimo darbus.
Į vandentiekio ir kanalizacijos sistemos įrengimą įeinantys darbai – Jūsų pasirinktos vandentiekio sistemos (kolektorinės ar nuoseklios) įrengimas, šalto/karšto vandens vamzdynų įrengimas, sanitarinių prietaisų montavimas ir pajungimas, vandens šildytuvų montavimas, vandentiekio ir nuotekų siurblių įrengimas (jei reikia), recirkuliacinės sistemos įrengimas (jei reikia), geriamo vandens filtrų įrengimas (jei reikia).

Vandentiekio išvedžiojimi darbus atliekame Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Kiekvienas vandentiekio ir kanalizacijos įrengimo atvejis individualus, todėl preliminarią informaciją apie darbus ir kainą Jūsų atveju, galime suteikti telefonu (+37069000082), o geriausia susitikimo objekte metu.

Jeigu turite projektą arba Jums patogiau parašyti, susisiekti galite ir el. paštu info@rivus.lt, atsiųsime preliminarią samatą ar atsakysime į kitus rūpimus klausimus. Keletas klausimų, kuriuos reiktų aptarti, pateikiame žemiau.

Prieš atliekant visaus vidaus vandentiekio ir vidaus kanalizacijos darbus Jūsų būsimuose namuose, turėsime aptarti, kokioje vietoje, koks satechnikos prietaisas stovės, kiek ir kokių jų bus. Jei turėsite projektą, viską įgyvendinsime pagal jį, tačiau ne bėda, jei viziją kol kas tik dėliojatės mintyse – aptarsime ją, patarsime ir imsimės įgyvendinimo.

Būsimų vandentiekio ir kanalizacijos išvadų nusistatymas svarbus, kad išvedžiotume vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynus ir paruoštume juos taip, kad vėliau nekiltų keblumų montuojant klozetus, dušo kabinas, maišytuvus, kitus prietaisus, rengiant nubėgimus.

Pastabos į kurias rekomenduojame atsižvelgti – montuojant vonios kambario įrangą, prietaisai turėtų jungtis tokia tvarka: arčiausiai kanalizacijos stovo jungiamas klozetas, paskui visi kiti prietaisai (pvz. prausuvai, bidė, dušas) ir paskutiniame taške rekomenduojama pajungti skalbyklę. Tai nėra būtina sąlyga, tačiau taip sumontuota kanalizacijos sistema veiks kur kas sklandžiau. Taip pat mes visuomet klientui patariame kaip sutrumpinti vamzdyno metražą, kokių priemonių imtis kad karšto vandens nuostoliai būtų kuo mažesni. Sumontuojame įvairius vandens filtrus dėl geriamo vandens kokybės ir tam, kad prietaisai ilgus metus dirbtų efektyviai.

Kanalizacijos išvadai turėtų būti padaryti taip, kad paskui prietaisus būtų galima jungti kietu vamzdžiu, o ne lanksčiąja gofruota jungtimi, per kurią nuotekos nubėga sunkiau ir labiau kaupiasi apnašos. Jeigu yra galimybė visuomet rekomenduojame įrengti kolektorinę vandentiekio sistemą, tokiu būdu išvengiant jungčių grindyse ir visiškai sumažinant avarijos tikimybę, tačiau esant poreikiui įgyvendinsime ir nuoseklią vandentiekio sistemą. Dažniausiai renkamės presuojamus sujungimus daugiasluoksniaims vamzdžiams, rečiau lituojamus PPR vamzdynų sujungimus.

Po vidaus vandentiekio ir vidaus kanalizacijos įrengimo, jei pageidaujate, pereiname prie Jūsų namų katilinės įrengimo.