Skalbimo mašinos pajungimas

Skalbimo mašinos pajungimas Vilniuje. Užtikriname greitą, kokybišką, skalbimo mašinos prie vandentiekio ir į kanalizacijos sistemos pajungimą.

Skalbimo mašinos pajungimo kaina nuo 25 eurų. Kaina skiriasi priklausomai, ar prie naujos, ar prie senos vandentiekio ar kanaliazcijos sistemos reikia prijungti skalbyklę, ir ar dėl to reikia atlikti papildomų santechninių darbų. Paskambinę ir nupasakoję situaciją detaliau, galite sužinoti tikslesnę kainą. Telefonas pasiteiravimui +37069000082.

Taip pat kreipkitės, jei reikia permontuoti buvusius sistemas, jei pageidaujate pakeisti skalbimo mašinos buvimo vietą, ar iškilo kitų santechninių gedimų.

Prieš skalbimo mašinos pajungimą, turėsime pas Jus atvykti papildomai, kad pasimatuotume skalbimo mašinos pajungimui prireiksiančių žarnų ilgį (nors paprastai jos būna pridedamos), pasitaiko, jog būna per trumpos, norint pastatyti skalbyklę į kliento suplanuotą vietą.
Pasirūpinsime ir kitomis santechnikos detalėmis, reikalingoms skalbimo mašinos pajungimui, bei teisingu skalbimo mašinos į kanalizaciją pajungimu, jog ji neužsikištų, skalbimo metu šalinant įvairias šiukšles, tokias kaip – purvas, smėlis ir kitas.

Susisiekti dėl skalbimo mašinos pajungimo taip galite, užpildydami šią kontaktų formą, ir mes Jums atrašysime.