Radiatorinis šildymas

Radiatorinis šildymas

Montuojame tiek naujas radiatorines šildymo sistemas, tiek senus radiatorius keičiame naujais. Purmo, Kermi gamintojai yra populiariausi, kurių produkciją  klientams montuoti tenka dažniausiai, tačiau jungiame ir visų kitų gamintojų radiatorius.

Pateikiame keletą klausimų, kuriuos turėtumėme aptarti telefonu +37069000082, arba apžiūrint esamą situaciją pas jus objekte. Jei parašysite atsakymus į  žemiau esančius klausimus el. paštu – info@rivus.lt, atsiųsime Jums paskaičiuotą samatą.

1. Ar tai yra centralizuotos miesto šildymo sistemos radiatoriai, ar privataus namų ūkio?
2. Kokio tipo radiatorius planuojate rinktis? (metaliniai, aliuminiai, ketaus)
3. Ar tai bus apatinio ar šoninio pajungimo radiatoriai?
4. Kokį kiekį radiatorių reikės sumontuoti?

Radiatorinis šildymas ilgiausią montavimo ir naudojimo praktiką skaičiuojantis šildymo būdas. Dėl ilgalaikio patikimumo ir paprasto įrengimo būdo, šis šildymo būdas vis dar populiariausias Lietuvoje.

Radiatoriai šiais laikais gaminami įvairaus dizaino ir neretai pasirenkami, kaip interjero detalė. Jie gaminami iš ketaus, aliuminio,  plieno. Pastarieji populiariausi ir dėl savo skirtingų išmatavimų lengvai pritaikomi skirtingos paskirties patalpose, ar prie didelių vitrininių langų, kur norisi uždengti kuo mažiau pro langą matomo vaizdo.

Didžiausias radiatorinio šildymo pliusas, jog radiatorinį šildymą galima montuoti su visomis katilų rūšimis. Radiatorių minusas lyginant su šildomomis grindimis, kad šildo ne tik spinduliavimo, bet ir konvekcijos būdu, todėl iš radiatorių dulkės ir sausėjantis oras kyla labiau.

Susisiekite su mumis ir Jums atsakysime į rūpimus klausimus, bei padėsime surasti Jūsų būstui tinkamiausią – ar tai būtų radiatorinis, grindinis, ar kitas šildymo variantas.