Kieto kuro katilo montavimas

Kieto kuro katilo montavimas Vilniuje. Montuojame kieto kuro katilines. Pliusai, minusai, populiariausi kieto kuro katilų gamintojai.

Jau galima ir įsigyti – populiariausiems kieto kuro katilams akcijos nuo 10 iki 30 procentų! Akcijos jų montavimui bei katilinės įrengimui. Sužinokite daugiau, spauskite.  Informacija pasiteiravimui telefonu 869000082.

Kieto kuro katilo pagrindinis privalumas, lyginant su kitomis kuro rūšimis – kaina. Anksčiau buvo populiari nuomonė, kad netgi dingus elektrai, malkinis katilas vis tiek šildys namus dėl gravitacinės sistemos, tačiau dabar niekas nebemontuoja savitakinės, dar vadinamos gravitacine, šildymo sistemos. Taigi nesvarbu, ar naudojate granulinį, dujinį, geoterminį ar kieto kuro katilą, jeigu dings elektros tiekimas  – neliks ir šilumos, kadangi nebeveiks cirkuliaciniai siurbliai, varantys termofikatą vamzdynuose.

Kieto kuro katilą rekomenduoajme rinktis, jei turite sąlygas ruošti ir sandėliuoti kurą, jei turite galimybę bent kartą į parą užsukti į katilinę, tuomet kieto kuro katilas iš tiesų yra dėmesio vertas pasirinkimas.

Šiuolaikinių kieto kuro katilų efektyvumas daug didesnis, o jei katilinė įrengiama su akumuliacine talpa, o name išvedžiojama grindinio šildymo sistema, katilo kūrimo skaičių galima sumažinti iki 1-2 per dvi paras. Žinoma, tokia sistema kainuos brangiau nei katilas su radiatoriniu šildymu, tačiau taip jūs taupysite savo laiką, o kuras degs žymiai efektyviau ir ekonomiškiau, nes katilas dirbs arti idealių degimo parametrų.

Daugeliui klientų esame sumontavę kombinuotas katilines, t.y. kieto kuro katilas namą apšildo gyvenant pastoviai, o papildomas dujinis, arba elektrinis katilas – palaiko minimalią namų temperatūrą atostogų metu. Tokios katilinės savikaina yra ne didesnė nei modernios granulinės, arba geoterminės, tačiau jūs gaunate ne tik ekonomišką, bet  ir papildomą, priežiūros minimaliai reikalaujantį šildymo būdą.

  • Apatinio degimo kieto kuro katilas - įprastinio degimo katilas, kurio šilumokaičiai būna gaminami iš ketaus (špižiniai) arba plieno. Toks kieto kuro katilas yra pigus, paprastai naudojamas, o pajungus su akumuliacine talpa, reikalaujantis nedaug priežiūros. Iš kokybiško plieno pagaminti kieto kuro katilai turi neblogus naudingumo koeficientus. Ketaus šilumokaičio privalumas – ilgaamžiškumas, todėl jame galima kūrenti prastesnės kokybės malkas ar drėgnas anglis, nesibaiminant, kad katilas pradegs. Populiariausi kieto kuro katilai, kuriuos montuojame : „Vienybė“, „Kalvis“, „Viadrus“ ir daug kitų.
  • Viršutinio degimo kieto kuro katilas – žvakės tipo kieto kuro katilas. Šie kieto kuro katilai turi ilgai degančią pakurą. Tai yra mažiausiai du kartus trumpesnis nei gamintojo reglamentuojamas degimo laikas, tačiau net ir 6 ar 9 valandas deganti pakura kieto kuro katilui yra gerai. Turime nemažai klientų, kuriems montavome šio tipo kieto kuro katilus ir, kurie yra patenkinti jų naudojumu, deja, turime ir nusivylusių šiuo katilu. Šio kieto kuro katilo valymas nėra labai paprastas,  naudojimas gana sudėtingas, ypač naujokams, kadangi negalima pildyti degančios pakuros, todėl sunkoka planuoti papildymo laiką ir šildymo temperatūrą. Taip pat esant žemam atmosferos slėgiui ar prastai kamino traukai, pradarius kameros dureles, galima lengvai nudegti antakius ir plaukus, nes gali sprogti katile susikaupusios medžio dujos. Vis dėlto, tinkamai sumontavus viršutinio degimo katilą ir įgudus juo naudotis, tai išties ekonomiška ir nebrangi alternatyva katilui su akumuliacine talpa. Populiariausi montuojamų kieto kuro katilų gamintojai: UAB „Aremikas“ katilai  „Žvakė“, UAB „Gauterma“ katilai „Ekonoterm“, UAB „Stropuva“ katilai „Stropuva“; UAB „Vakaro rasa“  katilai  „Liepsnelė“.
  • Dujų generaciniai katilai degina malkas, ar kitą kokybišką kurą, o papildomoje kameroje degina iš medžio išsiskiriančias dujas. Taip gaunamas maksimalus naudingumo koeficientas, ekonomija, mažesnis kūrimų skaičius. Dujų generaciniai katilai dažniausiai komplektuojami su valdikliu ir ventiliatoriumi. Tai supaprastina naudojimąsi katilu, tačiau pareikalauja ypač sausos ir kokybiškos medienos, priešingu atveju katilas veikia ne taip efektyviai, ir išskiria mažiau šilumos nei galėtų.

Kieto kuro katilų montavimas vienas iš santechnikos darbų, kuriuose esame sukaupę daug patirties, klientų atsiliepimų apie vienas ar kitas kieto kuro katilo rūšis, tad tikimės ja galėsime pasidalinti ir su Jumis.

Tiek Lietuvoje, tiek visoje Rytų Europoje, kieto kuro katilai vis dar yra pats populiariausias katilų tipas, tačiau sparčiai populiarėja alternatyvių kuro rūšių katilinės. Priežasčių, kodėl  geoterminiai, dujiniai ar granuliniai katilai, populiarėja ir tampa lygiaverčiais kieto kuro katilams, galite rasti mūsų kitose skiltyse dujinio katilo montavimas, granulinio katilo montavimas.

Norėdami platesnės informacijos/konsultacijos bei susitarti dėl kieto kuro katilinės montavimo, skambinkite telefonu 869000082.