Šildymo sistemos montavimas

Šildymo sistemos montavimas Jūsų pasirinktam šildymo būdui. Pajungsime kieto kuro katilą, granulinį katilą, dujinį katilą, šilumos siurblius.

Jeigu dar nesate iki galo apsisprendę dėl šildymo sistemos montavimo ir šildymo būdo pasirinkimo, galime patarti, atsakydami į Jums kylančius klausimus, ir galutinai padėdami išsirinkti vieno ar kito tipo šildymą.

NUOLAIDOS! Kadangi visai neseniai pradėjome ne tik montuoti, bet ir prekiauti įvairaus tipo katilais, taikome nuo 10 iki 30 procentų nuolaidas katilams įsigyti.

Dėl platesnės informacijos apie katilinės įrengimą, katilų kainas, sužinosite paskambinę telefonu +37069000082 arba parašę el. paštu info@rivus.lt.

Katilinės ir šildymo sistemos montavimas yra pagrindinė mūsų specializacijos sritis. Mes padėsime apsispręsti dėl  dujinio katilo, kieto kuro katilogranulinio katilo ar geoterminio šildymo įrengimo jūsų namuose. Padėsime išsirinkti ir katilo rūšį, ir patį gamintoją. Patarsime koks turėtų būti katilinės dydis, kokio galingumo katilas apšildys jūsų būstą, patarsime, kokius šildymo prietaisus pasirinkti ir kokius vamzdžius šildymo sistemai naudoti. Visomis katilinei reikalingomis medžiagomis pasirūpsime mes, o esant poreikiui naudosime nupirktas jūsų. Taip pat džiaugsimės, jei kreipsitės dėl senos ar netinkamai veikiančios katilinės remonto, pasistengsime ištaisyti šildymo sistemos montavime padarytas klaidas ir priversti katilinę bei visą sistemą dirbi efektyviai. Rekomenduojame, jei turite galimybę šildymo sistemos montavimą patikėti specialistams, taip ir padarykite.

Žinoma, didžiąja dalimi pasirinkimą lemia katilo kaina, bei jo įrengimo kaina, tačiau reiktų nepamiršti, kad kuo pigesnis šildymo būdas, tuo daugiau priežiūros ir darbo reikalauja katilinė, ir atvirkščiai. Tačiau, jeigu Jums reikalinga pigi eksploatacija ir nenorite vėliau skirti daug priežiūros, tuomet katilo kaina bus didesnė, katilo montavimas taip pat, tačiau naudojimo patogumą pajausite iš karto.

Šildymo temperatūra turi būti maloni žmogui, nedžiovinti oro, bei tolygiai pasiskirstyti visoje patalpoje. Šiais laikais kiekvienas naujai statomas namas yra unikalus tiek konstrukcinėmis, tiek techninėmis savybėmis, todėl prieš montuodami šildymo sistemą mes:

      1. Padėsime numatyti individualaus būsto ypatumus, pritaikyti būtent konkrečiam atvejui tinkamiausią, (ar tai būtų šildomos grindys, ar radiatoriai ar kt.) įrangos pasirinkimo bei montavimo variantą.
      2. Atsižvelgdami į namo kvadratūrą bei gyventojų skaičių,  sukursime sistemą, kuri suteiks maksimalų energijos vartojimo efektyvumą. Tokiu būdu jūsų šeima gyvens šiltai, o namo išlaidas už energiją sumažinsime iki minimumo.

Šildymo katilas su jam priklausančiais įrenginiais katilinėje, tik dalis visos šildymo sistemos, todėl rekomenduosime kokie šildymo tipai geriausiai suderinami su jūsų išsirinktu katilu ir sumontuota katiline.

Vienodo atsakymo, koks šildymo sistemos pasirinkimas geriausias – nėra, todėl mes atsižvelgdami į kliento lūkesčius, namo tipą, (o gal tai šildymo sistema bute), statybines medžiagas, pasiūlome individualų ir labiausiai kliento poreikius atitinkantį variantą. Svarbu, kad pats šildymo sistemos montavimas būtų atliktas teisingai ir leistų vėliau džiaugtis ne tik komfortu, tačiau ir patenkinamomis sąskaitomis už šildymą. Juk būtent nuo tinkamo šildymo sistemos pasirinkimo ir šildymos sistemos montavimo priklauso kokios yra šildymo išlaidos, ar sudėtinga sistemos priežiūra, ir ar sistema veikia taip efektyviai, kaip iš tikrųjų galėtų.

Būsto šildymo sistema – viena svarbiausių namų inžinerinių sistemų. Nepriklausomai nuo to ar šildymo sistemą renkatės naujai statomame name, ar ketinate renovuoti jau esančią šildymo sistemą, atsakysime į klausimus, kos šildymo sistemos pasirinkimas geriausias ir ar po katilinės remonto, galėsime pasirūpinti, ar šildymas Jūsų namuose bus efektyvesnis.