Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai su akcijaPasinaudokite vykstančiomis akcijomis ir pasiūlymais. Šiuo metu taikome nuo 10 iki 30 procentų nuolaidas kieto kuro katilams. Įsigiję prekę su nuolaida, papildomai gausite 50 eurų nuolaidą montavimui. Plačiau apie kieto kuro katilo montavimo paslaugą kieto kuro katilo montavimas skiltyje.

Jei katilą turite jau nusipirkę, galite atskirai užsakyti ir katilo montavimo paslaugą. O montuojame tiek kieto, tiek granulinio, tiek dujinio tipo katilines.

Visa išsami informacija apie kieto kuro katilo pirkimą ir, arba montavimą telefonu: +37069000082, arba el.paštu info@rivus.lt.

Dėl kieto kuro katilų asortimento gausos, kol kas visų kietų kuro katilų sąrašo nepamatysite, tačiau pas mus galite įsigyti žymiausių gamintojų katilų: 1. Kalvis 2. Stropuva 3. Astra 4. Vienybė 5. Atmos 6. Buderus 7. Viadrus 8. Moderator 9. Nibe 10. Attack 11. Kamen 12. Opop ir kitų. 
Dėl katilo kainos ir, arba montavimo kainų, galite sužinoti ir atsakę į klausimus pateiktus žemiau.

Ne bėda, jei katilo dar nesate išsirinkę, ar turite papildomų klausimų – pakonsultuosime ir atsižvelgę į Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums tinkamiausią kieto kuro katilo variantą, patarsime.

Montavimo paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone.