Apie mus

Teikdami daug santechnikos paslaugų ir nuolat pirkdami medžiagas iš tų pačių tiekėjų, turime puikias bendradarbiavimo sąlygas su  jais, ir galime savo klientams pasiūlyti patrauklią produktų kainą. Atsirinkome patikimiausius Lietuvos santechnikos prekių gamintojus ir importuotojus.

Jei nuspręsite dirbi su mumis –  Jums niekada nereikės rūpintis medžiagų vežimu ar trūkstamų santechninių detalių pristatymu, juk tam ir esame.

Savo darbams suteikiame 5 metų garantiją, prisiimdami atsakomybę už savo teikiamas santechnikos paslaugas. Jei po keletos metų pradėtų varvėti prastos kokybės arba netinkamai užpresuota alkūnė, kuri yra paslėpta po prabangia apdaila, arba dar blogiau – po laiptais, ar kita, vėliau atsiradusia konstrukcija, mūsų įmonė patirtų nuostolius, todėl negalime sau leisti santechnikos paslaugas teikti nekokybiškai. Naudojame tik sertifikuotas medžiagas.

Jei meistras santechnikos darbus atlieka gerai, kokybiškai, tačiau naudodamasis tomis pačiomis technologijomis ir darbo principais kaip prieš 5-10 metų, tai dar nereiškia kad jis yra tikras šios srities ekspertas. Santechnikos paslaugų įmonės www.rivus.lt specialistai stengiasi tobulėti, ir darbe naudoti naujausias technologijas. Santechnikos sistemos keičiasi labai sparčiai, be abejo didžioji jų dalis atkeliauja iš vakarų pasaulio, tačiau, tai, kas šiuo metu yra populiaru Skandinavijoje arba efektyvu Italijoje nebūtinai pasiteisins mūsų krašte. Mūsų santechnikai, kruopščiai atsirenka tas, technologijas kurias išties yra tikslinga naudoti mūsų krašte, kurios yra vertos savo kainos, o įrengime atsispindi kokybė.